Контакти

 

 

Дирекция „Младежки политики“

youth.policy@mpes.government.bg

 

Милена Андреева

Директор на дирекция МП

02 9300 548

Milena.Andreeva@mpes.government.bg

 

Отдел „Национални и европейски младежки политики и информация“

Отдел „Младежки програми и проекти“

Петър Младенов

началник отдел

02 9300 548

Peter.Mladenov@mpes.government.bg

 

Мира Дукова

началник отдел

02 9300 826

Mira.Dukova@mpes.government.bg

 

 

Десислава Теодосиева

държавен експерт

02 9300 515

Desislava.Teodosieva@mpes.government.bg

 

Евелина Стайкова

държавен експерт

02 9300 839

Evelina.Staykova@mpes.government.bg

 

Адриан Йорданов

главен експерт

02 9300836

Adrian.Yordanov@mpes.government.bg

 

Татяна Гешева

главен експерт

02 9300 564

tatyana.gesheva@mpes.government.bg

 

Лилия Топалова

главен експерт

02 9300564

Lilia.Topalova@mpes.government.bg

 

Жени Атанасова

главен експерт

02 9300 576

jeni.atanasova@mpes.government.bg

 

Гeргана Рошманова

главен експерт

02 9300 678

gergana.dzhuglarska@mpes.government.bg

 

Диана Александрова

старши експерт

02 9300 576

Diana.Aleksandrova@mpes.government.bg

 

Констанца Каралеева

старши експерт

02 93 00 836

Konstantsa.Karaleeva@mpes.government.bg

 

Татяна Новакова

младши експерт

02 9300 576

Tatyana.Misheva@mpes.government.bg

 

Станислава Костова

старши експерт

02 9300 684

Stanislava.Kostova@mpes.government.bg

 

Мадлен Митева

старши експерт

02 9300 576

madlen.miteva@mpes.government.bg

 

Любомир Дренски

старши експерт

02 9300 678 

Lubomir.Drenski@mpes.government.bg   

 

Жанет Костова  

старши експерт

02 9300 836

Janet.Kostova@mpes.government.bg



Събития

Още събития

Въпрос на месеца

ВЪВ ВРЪЗКА С 5 ДЕКЕМВРИ - МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ДОБРОВОЛЕЦА, КОЙТО СЕ ЧЕСТВА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРЕЗ 1985 Г. ПО ИНИЦИАТИВА НА ООН, ВИ ПИТАМЕ: ЗАЩО БИХТЕ СТАНАЛИ ДОБРОВОЛЕЦ?

Видео

Вижте още
Back To Top