Контакти

 

 

Дирекция „Младежки политики“

youth.policy@mpes.government.bg

 

Милена Андреева

Директор на дирекция МП

02 9300 548

Milena.Andreeva@mpes.government.bg

 

Отдел „Национални и европейски младежки политики и информация“

Отдел „Младежки програми и проекти“

Петър Младенов

началник отдел

02 9300 548

Peter.Mladenov@mpes.government.bg

 

Мира Дукова

началник отдел

02 9300 826

Mira.Dukova@mpes.government.bg

 

 

Десислава Теодосиева

държавен експерт

02 9300 515

Desislava.Teodosieva@mpes.government.bg

 

Евелина Стайкова

държавен експерт

02 9300 839

Evelina.Staykova@mpes.government.bg

 

Адриан Йорданов

главен експерт

02 9300836

Adrian.Yordanov@mpes.government.bg

 

Татяна Гешева

главен експерт

02 9300 564

tatyana.gesheva@mpes.government.bg

 

Лилия Топалова

главен експерт

02 9300564

Lilia.Topalova@mpes.government.bg

 

Жени Атанасова

главен експерт

02 9300 576

jeni.atanasova@mpes.government.bg

 

Гeргана Рошманова

главен експерт

02 9300 678

gergana.dzhuglarska@mpes.government.bg

 

Диана Александрова

главен експерт

02 9300 576

Diana.Aleksandrova@mpes.government.bg

 

Станислава Костова

главен експерт

02 93 00 684

Stanislava.Kostova@mpes.government.bg

 

Татяна Новакова

младши експерт

02 9300 576

Tatyana.Misheva@mpes.government.bg

 

Констанца Каралеева

старши експерт

02 9300 836

Konstantsa.Karaleeva@mpes.government.bg

 

Мадлен Митева

старши експерт

02 9300 576

madlen.miteva@mpes.government.bg

 

Любомир Дренски

старши експерт

02 9300 678 

Lubomir.Drenski@mpes.government.bg   

 

Жанет Костова  

старши експерт

02 9300 836

Janet.Kostova@mpes.government.bg



Събития

Още събития

Въпрос на месеца

ОТ КОЯ ГОДИНА ЧЕСТВАМЕ 21 ФЕВРУАРИ КАТО МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА МАЙЧИНИЯ ЕЗИК, ОБЯВЕН ЗА ТАКЪВ ОТ ГЕНЕРАЛНАТА КОНФЕРЕНЦИЯ НА ЮНЕСКО?

Видео

Вижте още
Back To Top