Контакти

ДИРЕКЦИЯ "МЛАДЕЖКИ ПОЛИТИКИ"

youth.policy@mpes.government.bg

Радостина Раданова

Директор
02 9300 548

Radostina.Radanova@mpes.government.bg


ОТДЕЛ "НАЦИОНАЛНИ И ЕВРОПЕЙСКИ МЛАДЕЖКИ ПОЛИТИКИ"

ОТДЕЛ "ИНФОРМАЦИЯ И СТАТИСТИКА ЗА МЛАДЕЖТА"

Ирена Тимчева

началник отдел

02 9300 714

Irena.Timcheva@mpes.government.bg

Пламен Георгиев

началник отдел

02 9300 564

Plamen.Georgiev@mpes.government.bg

Петър Младенов

главен експерт 

02 9300 575

Peter.Mladenov@mpes.government.bg

Веселина Георгиева

главен експерт 

02 9300 575

Veselina.Georgieva@mpes.government.bg

Гергана Джугларска

старши експерт

02 9300 678

gergana.dzhuglarska@mpes.government.bg

Татяна Гешева

главен експерт

02 9300 564

tatyana.gesheva@mpes.government.bg

Евелина Стайкова

главен експерт

02 9300 836

Evelina.Staykova@mpes.government.bg

Николай Спасов

младши експерт

02 9300 576

Nikolai.Spasov@mpes.government.bg

Мая Славова

младши експерт

02 9300 564

maya.slavova@mpes.government.bg

ОТДЕЛ "МЛАДЕЖКИ ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ"

Моника Янакиева-Енчева

държавен експерт

02 9300 579

Monika.Yanakieva@mpes.government.bg

 

Жени Атанасова

старши експерт

02 9300 678

jemi.atanasova@mpes.government.bg

 

Татяна Новакова

младши експерт

02 9300 579

Tatyana.Misheva@mpes.government.bg

 

 

Диана Александрова

младши експерт

02 9300 579

Diana.Aleksandrova@mpes.government.bg

 

 

Мадлен Митева

младши експерт

02 9300 579

madlen.miteva@mpes.government.bg

 

 

Back To Top